Gdzie zorganizować pogrzeb w Krakowie

Pogrzeb w Krakowie to bardzo ważne wydarzenie dla rodziny. Zakład w Krakowie, któremu powierza się organizację ceremonii na cmentarzu, może wiele zmienić. Zakład pogrzebowy „Epitafium” oferuje kompleksowe usługi, w tym transport zmarłego i towarzyszących mu gości na cmentarz w Krakowie.

Wielowiekowa tradycja organizowania pogrzebów w Krakowie ma swoje korzenie w pierwszej połowie XX wieku, kiedy to wielu osobom Kraków kojarzył się z piękną architekturą i zabytkami. W tamtych czasach było to miasto piękna i niezwykłego artyzmu. Dziś nie tylko nadal możemy podziwiać jego wspaniałość, ale także skorzystać z wielu usług oferowanych przez zakłady pogrzebowe. Do Krakowa i jego okolic zjeżdżają ludzie z całego kraju, aby zorganizować uroczystości pogrzebowe dla swoich bliskich.

Pogrzeb w Krakowie – Dom pogrzebowy Epitafium

Zakład pogrzebowy „Epitafium” (epitafium.krakow.pl) zajmuje się opieką nad rodzinami, które chcą zorganizować pogrzeb. W naszej firmie znajdziecie Państwo profesjonalistów, którzy pomogą Wam zaplanować każdy etap uroczystości tak, aby przebiegła ona sprawnie i bezproblemowo. Nasze doświadczenie pozwala nam na zagwarantowanie wysokiej jakości usług, dzięki którym organizacja całej ceremonii będzie prosta i szybka. Dodatkowo nasz personel gwarantuje Państwu pełną dyskrecję. Każda osoba, z którą współpracujemy, traktowana jest z szacunkiem i zrozumieniem dla jej sytuacji.

Kraków – usługi pogrzebowe

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie organizacji pogrzebów w Krakowie. Zapewniamy wsparcie począwszy od podpisania umowy, poprzez dokonanie wszelkich niezbędnych uzgodnień, aż po transport trumny lub urny na cmentarz oraz opiekę nad gośćmi towarzyszącymi w tym trudnym czasie.

Jeśli szukasz zakładu pogrzebowego, w którym pogrzeb zostanie przeprowadzony na najwyższym poziomie i z wielkim szacunkiem dla ukochanej osoby zmarłej, udaj się do Zakładu Pogrzebowego Epitafium.

Nasz zakład jest jednym z najlepszych w Krakowie. Świadczymy szeroki zakres usług, w tym:

  • opieka nad osobą zmarłą
  • przygotowanie dokumentów niezbędnych do przeprowadzenia ceremonii pogrzebowej
  • przyjmowanie kondolencji od rodzin i przyjaciół zmarłego w domu lub na cmentarzu
  • kremacja zwłok
  • przygotowanie urny z prochami

Kremacja jest alternatywą dla pochówku, wybierają ją zazwyczaj osoby, które dbają o swój cmentarz, ale też nie muszą się o niego martwić w przyszłości. Najbardziej popularna jest kremacja zwłok osób dorosłych, choć oferujemy również pogrzeby dzieci. W związku z kremacją zwłok oferujemy kilka wariantów urn z prochami.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz pozytywne rekomendacje od klientów kierowanych do nas ustnie. Gwarantujemy wysoką jakość usług i dyskrecję. Nasz zakład pogrzebowy oferuje wszelkiego rodzaju doradztwo w zakresie organizacji pogrzebu oraz wyboru formy, która będzie Państwu najbardziej odpowiadała.

Współpraca z nami jest prosta i przejrzysta – nie musisz umawiać się na spotkanie ani wypełniać żadnych formularzy. Wystarczy do nas zadzwonić, a my zajmiemy się całą resztą.

Od lat świadczymy usługi pogrzebowe na terenie Krakowa i innych miast w Polsce. Zajmujemy się kompleksową organizacją ceremonii pogrzebowej, od wyboru trumny lub urny, wieńca lub kwiatów, poprzez balsamację i usługę pochówku, aż po przewiezienie ciała samochodem.

Kremacja jest możliwa w naszej kostnicy, która posiada indywidualną komorę kremacyjną dla każdego klienta. Na każde spopielone zwłoki zawsze wystawiamy zaświadczenie o kremacji.